Osvětové akce

Proto, aby se důležité informace o prevenci a léčbě výše zmíněných onemocnění dostaly k co nejvíce lidem, chystáme několik kulturně-osvětových akcí. Návštěvníci se mohou těšit na hudbu, vystoupení známých osobností a další doprovodný program.


Brněnské dny prevence 2022

V pátek 1. dubna 2022 jsme se potkali na prvním osvětovém programu ve spolupráci s Magistrátem města Brna. Na brněnském náměstí Svobody jsme měli svůj osvětový stánek s projektem Saste Roma a iniciativou Act FAST. Mohli jste si u nás nechat změřit tlak, dozvědět se více o cévní mozkové příhodě anebo srdečním infarktu či si zasoutěžit o malé drobnosti. Společně jsme si také užili vystoupení kapely Čohanas.FAST běh 2022

V úterý 24. května 2022 v areálu brněnského parku Kraví hora proběhla osvětová akce FAST běh. Součástí akce byl zážitkový závod určený žákům 6. až 9. tříd, a to základních škol i víceletých gymnáziích. Pro jejich doprovod, rodiče, sourozence i kohokoliv dalšího z řad veřejnosti byl připravený bohatý doprovodný program.

Užili si hudební vystoupení, soutěže o zajímavé ceny anebo sportovní doprovodný program pro děti i dospělé. Na infostáncích si mohli nechat změřit tlak nebo si s odborníky na zdravý životní styl promluvit o svých zdravotních problémech. V neposlední řadě pro ně bylo připraveno i pár krátkých, za to informačně nabitých, přednášek zaměřených na zdraví a prevenci vybraných onemocnění.

 

picture

Kontakt

saste.roma@fnusa.cz

Kontaktní formulář

Přečetl jsem si informace o ochraně osobních údajů.

Kde nás najdete?

Mezinárodní centrum klinického výzkumu
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

iconPekařská 664/53, 656 91 Brno-střed

iconiconNemocnice u sv. Anny